Kontaktai
  • Dangaus vartai, UAB
  • Melioratorių g. 1K, LT-89145 Mažeikiai
  • Įmonės kodas 304270882
  • PVM mokėtojo kodas LT100010283215
  • Telefonas +370 6123 6888
  • El. paštas info@dangaus.lt
Užklausos forma
Šarvojimo salės:
Šarvojimo salė - Melioratorių g. 1
Šarvojimo salė - Vasario 16 g. 3

Mūsų darbas – tai ilgas procesas, nuo teisingos informacijos pateikimo iki pilno laidotuvių ruošimo, ir visada stengiamės padėti žmonėms skaudžią netekties valandą. Suprantame, kaip nelengva tokiomis akimirkomis, todėl esame itin dėmesingi visiems, kurie į mus kreipiasi. Mūsų pagalbos sulauksite kiekvieną dieną nuo 9:30 val. iki 17 val. galite užeiti pas mus į parduotuvę Melioratorių g.1K,  Mažeikiai, antras aukštas, bet kuriuo paros metu galite drąsiai skambinti telefonu 86123688. Visą būtinąją informaciją teikiame nemokamai, profesionaliai suteikiame visas su pargabenimu, šarvojimu ir laidojimu susijusias paslaugas, padedame pagarbiai atsisveikinti su amžiams išėjusiais.

Mūsų patirtis – 20 metų nuoširdaus darbo

Laidojimo namai Mažeikiuose, senamiestis, UAB "Dangaus vartai"

UAB “Dangaus vartai”  tęsia pirmosios mūsų mieste civilinio laidojimo paslaugų įmonės veiklą. Per dešimtmečius įgitos patirties ir  žmonių pasitikėjimo dėka, toliau tesiame savo veiklą, kas dieną tobulėjame ir mokomės. Gerbiame kiekvieną tikėjimą ir papročius, todėl pagal Jūsų poreikius organizuojame šarvojimo ir laidojimo ceremonijas – jose gali dalyvauti ir katalikų, ir ortodoksų kunigai, ir rabinai. Vyksta ir netikinčiųjų ceremonijos.

Siekdami užtikrinti visapusišką pagarbą ir paslaugų kokybę, mes ne tik atnaujiname sales, bet ir siūlome naujų paslaugų, pateikiame vis didesnį ritualinių reikmenų pasirinkimą, tobuliname aptarnavimą.

Reikalinga pagalba ? Turite klausimų ? Susisiekite su mumis 861236888 ir mes Jums padėsime!

Susisiekite su mumis