7 komentarai

  1. Norėjau padėkoti Jums už visapusišką suteiktą informaciją, už rūpestį, už tai, kad atsakinėjote į skambučius vakarais, bendradarbiavote visais klausimais. Kremavimas mums buvo iššūkis ir naujovė, tačiau viskas praėjo sklandžiai, laidotuvės buvo jaukios ir šviesios, ačiū Jums.

  2. Labai noriu padėkoti už begalinę pagalbą ir nuoširdžią užuojautą pačiomis sunkiausiomis man ir mano artimiesiems dienomis gyvenime palydint į pirmą ir paskutinę kelionę mūsų angeliuką… Kęstai, AČIŪ Jums iš visos širdies…
    Visi žinome, kad niekas negyvens amžinai. Aišku jog dar teks išlydėti (o gal ir pačiam iškeliauti… 🙂 ) ne vieną artimąjį. Ir toms kelionėms mano pasirinkimas aiškus – “Dangaus Vartai”.
    AČIŪ!

    • Noriu nuoširdžiai padėkoti už pagalbą, užuojautą ir nuoširdumą.. Supratingumą ir patarimus. Tėvelį išlydėjome su pagarba ir orumu. Dėkoju už operatyvumą ir pagarbą ne tik mums – artimiesiems, bet ir mirusiąjam. Nuoširdus AČIŪ

  3. Nuostabus žmonės dirba šioje įmonėje. Ačiū moteriai dirbančiai administracijoje. Super direktorius. Labai žmogiškas, supratingas. Paliko labai šilta įspūdį. Esame labai dėkingi šiai įmonei už pagalbą. Viskuo pasirūpino. Didžiulis ačiū.

Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment