13 komentarų

 1. Norėjau padėkoti Jums už visapusišką suteiktą informaciją, už rūpestį, už tai, kad atsakinėjote į skambučius vakarais, bendradarbiavote visais klausimais. Kremavimas mums buvo iššūkis ir naujovė, tačiau viskas praėjo sklandžiai, laidotuvės buvo jaukios ir šviesios, ačiū Jums.

 2. Labai noriu padėkoti už begalinę pagalbą ir nuoširdžią užuojautą pačiomis sunkiausiomis man ir mano artimiesiems dienomis gyvenime palydint į pirmą ir paskutinę kelionę mūsų angeliuką… Kęstai, AČIŪ Jums iš visos širdies…
  Visi žinome, kad niekas negyvens amžinai. Aišku jog dar teks išlydėti (o gal ir pačiam iškeliauti… 🙂 ) ne vieną artimąjį. Ir toms kelionėms mano pasirinkimas aiškus – “Dangaus Vartai”.
  AČIŪ!

  • Noriu nuoširdžiai padėkoti už pagalbą, užuojautą ir nuoširdumą.. Supratingumą ir patarimus. Tėvelį išlydėjome su pagarba ir orumu. Dėkoju už operatyvumą ir pagarbą ne tik mums – artimiesiems, bet ir mirusiąjam. Nuoširdus AČIŪ

 3. Nuostabus žmonės dirba šioje įmonėje. Ačiū moteriai dirbančiai administracijoje. Super direktorius. Labai žmogiškas, supratingas. Paliko labai šilta įspūdį. Esame labai dėkingi šiai įmonei už pagalbą. Viskuo pasirūpino. Didžiulis ačiū.

  • Noriu padėkoti darbuotojams ir ypatingai įmonės savininkei už operatyvumą, aptarnavimą ir visokeriopą pagalbą, išlydint į paskutinę kelionę artimą žmogų.
   Tai pavyzdys visoms laidojimo paslaugų įmonėms.
   Rekomenduoju šią įstaigą visiems!

   • Sunkiausia akimirka jus buvote šalia…Kuo daugiau tokiu žmonių kaip jūs šiame pasaulyje.Nuostabūs žmonės,pagalba begalinė.Ačiū jums,kad padėjote mano broliuką parsivežti namo ir tuo pačiu islydeti į paskutinę kelionę.Nuoširdu ačiū tariu Donatai,jūs šią man sunkią akimirka buvote tarsi ramstis,sveikatos jums❤

 4. Širdį ir protą sukausčius nepakeliamam skausmui, darosi sunku priimti racionalius, pačius reikalingiausius tai akimirkai sprendimus.
  Visokeriopa pagalba ir nuostabiai sklandus paskutinės kelionės planavimas. Paguodos žodis ir apkabinimas kai to reikia labiausiai.
  Didelis ir nuoširdus ačiū nuo visos šeimos.

 5. Labai dekinga siai imoniai, labai rupestingi. Padejo, konsultavo, visada atsilepe i skambucius. Viskas buvo organizuota auksciausiam lygi. Visiem rekomenduoju sia imone. Dydelis aciu jum.

 6. Nuoširdžiai dėkojame už profesionalų darbą, suteiktas kokybiškas paslaugas, atjautą, supratimą, patarimus, operatyvumą, organizuotumą, prisitaikymą prie kliento pageidavimų.
  Sunkią valandą ramus direktorės balsas, užtikrinantis, kad viskas bus sutvarkyta, santūrūs darbuotojai, padrąsinantys ir patariantys, suteikia pasitikėjimo ir laiko gedėjimui.
  Linkime Jūsų įmonei kuo geriausios kloties ir verslo plėtros!

Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment